a

POMOCNIK ZBROJARZA

Opublikowano: 19.05.2021

Firma Bailey Industries sp. z o. o. zatrudni mężczyzn na stanowisku

Miejsce pracy:

W zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych w Niemczech

Zadania:

·      prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych

·      przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)

·      rozkładanie zbrojenia na stołach montażowych oraz betonowanie gotowych

Wymagania:

·      umiejętność pracy w zespole

·      motywacja do pracy i chęć rozwoju

 Oferujemy:

·      umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim – umowa polska

·      zakwaterowanie

·      dojazdy do pracy

·      stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu

·      przyuczenie do zawodu

·      pracę od zaraz

·      stałe godziny pracy przez 8-9 h, 6 dni w tygodniu

·      zapewniamy odzież roboczą

·      transport z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec

Zapraszamy do kontaktu

+48 572 695 321

a.khinevich@baileyindustries.pl

Opis Stanowiska
Data wygaśnięcia:
19.06.2023
Kraj:
Niemcy
Rodzaj pracy:
Umowa

Nie wybrano pliku
Tylko jeden plik.
Limit 1 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx.